O mnie

Hej, z tej strony Marta!

Mam 26 lat i pochodzę z pięknego Lublina. Jakoś 2,5 roku temu podjęłam decyzję, że będę się odchudzać. Miałam około 20 dodatkowych (zbędnych!) kilogramów. Nie czułam się zbyt komfortowo…

Ogólnie to moja walka z nadwagą trwała ponad 3 lata, ale nie ukrywam, że przez ten czas zdarzały mi się chwile słabości i załamania oraz rezygnacji. Dlatego napisałam, że 2,5 roku – bo tyle trwała ta konkretna walka 🙂 Jeśli ktoś się odchudzał stosując te wszystkie diety cud i głodówki to doskonale mnie zrozumie – po szczęściu w postaci chudnięcia aż do załamania prze efekt jojo i zyskanie kolejnych dodatkowych kilogramów. Ogólnie to był jakiś koszmar!

Muszę przyznać, że przez ten czas wypróbowałam chyba wszystkie dostępne w necie diety, a także zażyłam całą aptekę środków wspomagających odchudzanie. Kupiłam nawet ten cudowny pas odchudzający, który ćwiczy za nas 😀 Tak więc doświadczenie w tym temacie mam na pewno.

Niestety nie udało mi się zbyt wiele zrzucić. Może 1-3 kilogramy. To zdecydowanie za mało patrząc na moją ogólną nadwagę.

Byłam bezsilna więc postanowiłam poprowadzić tego bloga, dzięki któremu będę mogła się wyżalić i podzielić z Wami opiniami i recenzjami na temat przetestowanych przeze mnie preparatów i diet. Myślę, że moje doświadczenia będą pomocne dla wielu z Was J

Pozdrawiam Was serdecznie,

Marta